Прослухати рекламу

Open in new window

Про нас

    Зараз на ринку послуг нерухомого майна Полтавської області успішно діє підприємство Полтавське Бюро технічної інвентаризації «Інвентаризатор». На підприємстві створено, обслуговується та забезпечується збереження більше ніж 150 тис. інвентаризаційних справ.

    Підприємство обслуговує обласний центр м. Полтава та десять районів Полтавської області:

  • м. Зіньків, смт. Опішня та Зіньківський район,
  • м. Карлівка та Карлівський район,
  • смт. Диканька та Диканський район,
  • смт. Котельва та  Котелевський район,
  • смт. Машівка та  Машівський район,
  • смт. Нові Санжари та Новосанжарський район,
  • смт. Чутове та Чутівський район,
  • смт. Велика Багачка та Великобагачанський район,
  • смт. Шишаки та  Шишацький район,
  • м. Гадяч та Гадяцький район

    На даний час до нашої компетенції належить:

1. здійснення технічної інвентаризації нерухомого майна з виготовленням технічних паспортів;

2. проведення професійної незалежної експертної оцінки квартир, житлових та садових будинків, гаражів, нежитлових приміщень, виробничих та промислових об’єктів, земельних ділянок;

3. виготовлення звітів про відповідність державним, будівельним нормам і правилам, визначення категорії складності об’єктів, визначення призначення приміщення (узаконення перепланувань та прийняття до експлуатації);

4. виготовлення та підготовка висновку, щодо технічної можливості виділу в натурі частки з об’єкту нерухомого майна; висновку про проведення поділу, виділу та розрахунку часток об’єктів нерухомого майна;

5. підготовка та оформлення пакету документів для приватизації житлового фонду.

   Підприємство діє на ринку послуг по набуттю у власність нерухомого майна шляхом приватизації, з виготовленням відповідних документів.

   В установленому законом порядку веде збір, збереження та надання інформації.

 Матеріали інвентаризаційних справ знаходяться в закритому архіві підприємства, обладнаного сучасною системою охорони та протипожежною системою захисту, що унеможливлює доступ до документів сторонніх осіб, можливість їх вилучення, знищення чи підробки.

.

Полтавське БТІ «Інвентаризатор» знизило ціни на свої послуги

Полтавське бюро технічної інвентаризації «Інвентаризатор» має велику документальну архівну базу з нерухомості як міста Полтави, так і районів області. Тож працівники БТІ здійснюють інвентаризацію нерухомого майна на підставі інвентаризаційних справ, що унеможливлює проведення сумнівних операцій з ним. Не дивно, що, працюючи на ринку послуг щодо нерухомого майна з 1926 року й понині, підприємство користується заслуженим авторитетом серед своїх клієнтів. Ідучи їм назустріч, із 1 квітня 2015 року підприємство дещо знизило ціни на свої послуги з технічної інвентаризації та виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна. Водночас збільшено тривалість часу прийому замовлень від громадян.

Так, БТІ «Інвентаризатор» працює з понеділка по четвер від 8-ї години до 17-ї години 15 хвилин, по п’ятницях — від 8-ї до 16-ї години з перервою на обід з 12.00 по 13.00. Організовано прийом замовлень та видачу документації й щосуботи — з 9.00 по 12.00. Власники нерухомого майна можуть подати замовлення і в режимі online, скориставшись цією послугою на нашому сайті: http://bti.poltava.ua.

Якщо ж у когось виникнуть якісь запитання стосовно роботи підприємства та його працівників, замовник має можливість тут же зателефонувати до директора підприємства за телефоном 095 712 44 47 (Корчака Володимир Михайлович).

Для зручності клієнтів проводяться також і виїзні прийоми у мікрорайонах міста та районах області, де за місцем проживання безкоштовно надаються консультації з питань виготовлення технічних паспортів, узаконення за спрощеною системою самовільного будівництва, прийняття його в експлуатацію, оформлення спадщини, купівлі-продажу, експертного оцінювання, підготовки документів на приватизацію тощо.

Детальніше з тим, де саме проводитимуться прийоми, можна ознайомитися на нашому сайті: http://bti.poltava.ua або зателефонувавши за номерами телефону:

(0532) 60-00-30, 095-44-701-24. м. Полтава пров. Піонерський, 4

Яндекс.Метрика