Прослухати рекламу

Open in new window

До уваги власників нерухомого майна!

Згідно постанови № 461 КМУ від 13 квітня 2011 року

Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів.

Пункт 10:

(У випадку визнання права власності на самочинно збудований об’єкт за рішенням суду він приймається в експлуатацію згідно з цим Порядком за умови можливості його надійної та безпечної експлуатації за результатами проведення технічного обстеження такого об’єкта.)

В разі виникнення необхідності ввести в експлуатацію об’єкти, які збудовані самочинно після 05 серпня 1992 року, рекомендуємо Вам скористатися постановою № 461 КМУ від 13 квітня 2011 року: за рішенням суду.

Для цього Вам необхідно :

1. Звернутися до ПП ПБТІ «Інвентаризатор» для виготовлення технічного паспорту та виготовлення звіту про відповідність Вашого будівництва Державним будівельним нормам та подальшої безпечної експлуатації. (Для подачі замовлення необхідно мати при собі: паспорт, код, документ, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, старий технічний паспорт та документ, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна.)

2. Звернутися до суду для отримання рішення про визнання права власності на самочинно збудований об’єкт.

3. Після отримання рішення суду звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Полтавській області для заповнення декларації про готовність об’єкта в експлуатацію по рішенню суду.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за нашими контактами.

Яндекс.Метрика