Прослухати рекламу

Open in new window

Полтавське БТІ «Інвентаризатор» знизило ціни на свої послуги

Полтавське бюро технічної інвентаризації «Інвентаризатор» має велику документальну архівну базу з нерухомості як міста Полтави, так і районів області. Тож працівники БТІ здійснюють інвентаризацію нерухомого майна на підставі інвентаризаційних справ, що унеможливлює проведення сумнівних операцій з ним. Не дивно, що, працюючи на ринку послуг щодо нерухомого майна з 1926 року й понині, підприємство користується заслуженим авторитетом серед своїх клієнтів. Ідучи їм назустріч, із 1 квітня 2015 року підприємство дещо знизило ціни на свої послуги з технічної інвентаризації та виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна. Водночас збільшено тривалість часу прийому замовлень від громадян.

Так, БТІ «Інвентаризатор» працює з понеділка по четвер від 8-ї години до 17-ї години 15 хвилин, по п’ятницях — від 8-ї до 16-ї години з перервою на обід з 12.00 по 13.00. Організовано прийом замовлень та видачу документації й щосуботи — з 9.00 по 12.00. Власники нерухомого майна можуть подати замовлення і в режимі online, скориставшись цією послугою на нашому сайті: http://bti.poltava.ua.

Якщо ж у когось виникнуть якісь запитання стосовно роботи підприємства та його працівників, замовник має можливість тут же зателефонувати до директора підприємства за телефоном 095 712 44 47 (Корчака Володимир Михайлович).

Для зручності клієнтів проводяться також і виїзні прийоми у мікрорайонах міста та районах області, де за місцем проживання безкоштовно надаються консультації з питань виготовлення технічних паспортів, узаконення за спрощеною системою самовільного будівництва, прийняття його в експлуатацію, оформлення спадщини, купівлі-продажу, експертного оцінювання, підготовки документів на приватизацію тощо.

Детальніше з тим, де саме проводитимуться прийоми, можна ознайомитися на нашому сайті: http://bti.poltava.ua або зателефонувавши за номерами телефону:

(0532) 60-00-30, 095-44-701-24. м. Полтава пров. Піонерський, 4

Яндекс.Метрика