Прослухати рекламу

Open in new window

Внесення змін в документи після перейменування вулиць

В зв’язку із зверненнями громадян з питання внесення змін в документи на об’єкти нерухомого майна після перейменування вулиць в районних центрах та населених пунктах району інформуємо:

Полтавське бюро технічної інвентаризації «Інвентаризатор» за бажанням власника або виниклою необхідністю виконує зазначені роботи з внесення змін до інвентаризаційних справ на об’єкти нерухомого майна та видає технічні паспорти з новою адресою.

Для розміщення замовлення необхідно надати:

громадянський паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, правовий документ на нерухоме майно, технічний паспорт ( оригінали і копію ).

Консультації із зазначених питань надаються безкоштовно.

Вартість по внесенню змін до інвентаризаційних справ на об’єкти нерухомого майна та видачі технічних паспортів з новою адресою складає: квартира-180 грн., приватний будинок–204,46 грн.

Термін виконання замовлення до 10-ти робочих днів, при необхідності - терміново.

До уваги власників нерухомого майна!

Згідно постанови № 461 КМУ від 13 квітня 2011 року

Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів.

Пункт 10:

(У випадку визнання права власності на самочинно збудований об’єкт за рішенням суду він приймається в експлуатацію згідно з цим Порядком за умови можливості його надійної та безпечної експлуатації за результатами проведення технічного обстеження такого об’єкта.)

В разі виникнення необхідності ввести в експлуатацію об’єкти, які збудовані самочинно після 05 серпня 1992 року, рекомендуємо Вам скористатися постановою № 461 КМУ від 13 квітня 2011 року: за рішенням суду.

Для цього Вам необхідно :

1. Звернутися до ПП ПБТІ «Інвентаризатор» для виготовлення технічного паспорту та виготовлення звіту про відповідність Вашого будівництва Державним будівельним нормам та подальшої безпечної експлуатації. (Для подачі замовлення необхідно мати при собі: паспорт, код, документ, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, старий технічний паспорт та документ, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна.)

2. Звернутися до суду для отримання рішення про визнання права власності на самочинно збудований об’єкт.

3. Після отримання рішення суду звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Полтавській області для заповнення декларації про готовність об’єкта в експлуатацію по рішенню суду.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за нашими контактами.

Зміна території обслуговування

На виконання вимог, передбачених Наказом Мінрегіону України від 28.12.2012р. № 658 “Про затвердження Змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна”, затвердженої наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 24 травня 2001 року N 127, працівниками ПП ПБТІ "Інвентаризатор" пройдено професійну атестацію у Мінрегіоні України та отримано кваліфікаційні сертифікати.

Відповідно до діючого законодавства суб’єкт господарювання ПП ПБТІ "Інвентаризатор" здійснює технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна на всій території України.

До уваги власників нерухомого майна

Полтавське бюро технічної інвентаризації «Інвентаризатор» збирає та обробляє інформацію щодо нерухомого майна на підставі заведеної на підприємстві інвентаризаційної справи по об’єкту нерухомого майна.

Підприємство не виготовляє документів за матеріалами технічних паспортів, виготовлених іншими суб’єктами господарювання.

Примітка: Згідно чинного законодавства допускається заведення однієї інвентаризаційної справи по об’єкту нерухомого майна.

Адміністрація

ПП Полтавського БТІ

«Інвентаризатор»

Внесення змін до матеріалів інвентаризаційних справ

Полтавське бюро технічної інвентаризації «Інвентаризатор» вносить зміни до інвентаризаційних справ об’єктів нерухомого майна, які були набуті у власність з 01 січня 2013 р. через органи нотаріату та суду.

Внесення змін до інвентаризаційних справ здійснюється за фактом подання власниками правовстановлюючих документів (рішення суду та нотаріально посвідчених договорів).

Внесення відповідних змін необхідні для врегулювання питання розбіжностей в офіційних та персоніфікованих даних, про нерухоме майно власників, що виникли з 01.01.2013 р. після розмежування компетенції між БТІ, органами нотаріату та державної реєстраційної служби України.

Яндекс.Метрика