Прослухати рекламу

Open in new window

Про затвердження Методичних рекомендацій з питань технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

 

Н А К А З

05.09.2003 N 146

 

Про затвердження Методичних рекомендацій з питань технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна

 

Відповідно до Положення про Державний комітет України з питань житлово-комунального господарства, затвердженого Указом Президента України від 19.08.2002 N 723/2002, та з метою поліпшення нормативно-методичного забезпечення діяльності бюро технічної інвентаризації щодо проведення робіт з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Методичні рекомендації з питань технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна (далі - Методичні рекомендації) (додаються).

2. Управлінню експлуатації житлового фонду (В.М.Кірюшин):

- забезпечити доведення зазначених Методичних рекомендацій до відома і керівництва в роботі Рескомітету житлово-комунального господарства АР Крим, управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрацій, Севастопольському міськжитлоуправлінню, Головному управлінню житлового господарства м. Києва, бюро технічної інвентаризації України;

- разом з Українською асоціацією бюро технічної інвентаризації "Укртехінвентаризація" (Л.Х.Черненко) провести навчання працівників бюро технічної інвентаризації України з застосування Методичних рекомендацій;

- подати наказ для державної реєстрації у Міністерство юстиції України.

3. Українській асоціації "Укртехінвентаризація" (Л.Х.Черненко - за згодою) забезпечити видання Методичних рекомендацій з питань технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Комітету О.Б.Лотоцького.

 

Голова Комітету                                        Г.М.Семчук

Яндекс.Метрика